TEKSTESHQIP

Aziz Murati & Blerta Sopaj
Gurbetqari E Shqiptarja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbetqari E Shqiptarja" kënduar nga Aziz Murati & Blerta Sopaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës vjen si kompozim nga Fadil Topalli & Aziz Murati, teksti është sjellë tek publiku nga Fadil Topalli, ndërsa për okestracionin dhe për produksionin në studio u përkujdes Nexhi Vuniqi.