TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Familja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Familja Ime" kënduar nga Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është paraqitur para audiencës i kompletuar këndshëm edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 19 Qershor 2023. Për këtë këngë ka punuar tekstin Fidush Aliu, ndërsa arranzhimin e përgatiti Ardian Kastrati.