Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


B2N, “Melodi” Më E Dëgjuara Në “Top Fest 10”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[21-02-2013]
“Do na bashkojë një melodi, që dëgjonim ne të dy, i mbyll sytë, s’dua të qaj, më shfaqet imazhi i saj”.

Ky është refreni i këngës më të dëgjuar deri tani në edicionin e dhjetë të “Top Fest”-it, këngë kjo e kënduar nga këngëtari nga Shëngjini i Lezhës, i njohur në muzikë si B2N.Kënga në bazë të muzikës shihet që është krijuar nga Stine, ku dhe këngëtari ka disa vjet që bashkëpunon me të. Deri tani kësaj kënge duket se po i troket çmimi “Melodia më e mirë”.
 (Maksim Gjokaj)

      B2N - Melodi [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet