Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Baboo Darabuka & Dj Benity - Se Dashni Pa Ty Nuk Ka  (Feat. Valon Biba)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/04/2019

2019-04-24T15:49:20+00:00

Featuring

Valon Biba

Më Shumë Nga

Dj Benity

Video Produksioni:

BUG ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Dashni Pa Ty Nuk Ka" kënduar nga Baboo Darabuka & Dj Benity.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baboo Darabuka & Dj Benity i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Gimi-O - Se Dashni Pa Ty Nuk Ka

Du me ardh un tek ti, du met pa
Du me dal unë me ty, du me dal
Kohtë e fundit jam shumë keq, jam shum keq
Pa ty zemer jam shumë keq 2x

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na,
Vjen te na, te na, te na,
Se dashni pa ty nuk ja, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka

Ah, you hear me
Mr. Super Sako
Soup tank coups in Morocco
Why we keep it gangsta I move like a vakko
I am the king you're the queen in my caso
Give you everything if I got to
Yeah, I know you love me like French toast
Pacific coast moving in the drop coast
You put your makeup on I gotta drive slow
I notice life I'm living left you heart broke
Also, blind over matter
I paid em no money
You all that matter
I messed up our hatchet
Let's sweet on a Saturday
Forget what they had to say
Ah, gave you my heart like an open door now
And all you left me with is your Chanel aroma
It's hell without you, I wish I cloned you
I'm contemplating whether if I should phone ya

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na,
Vjen te na, te na, te na,
Se dashni pa ty nuk ja, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka

Yeah
Then I was poor and now we touring Barcelona
Fly to vegas got a meeting with the owner
We could get the penthouse if you want to
I know the bullshit we've been through make us stronger
If I get down on one knee would you come back to me
Baby we should talk about starting a family
Actually, we can talk about the ring size
MGA, managee fight sitting ringside
Keep her all laid down she don't mess with Levi's
Thats how we do when you messin' with these guys
Uh, I mean me and myself and I
I mean me and my girl my stay fly, uh
First class Versace on her eyelid
Private jet, fly to cuban islands
And when i mess up I buy her diamonds, so

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na
Vjen te na, te na, te na
Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka

Valon Biba - Se Dashni Pa Ty Nuk Ka

Du me ardh un tek ti, du met pa
Du me dal unë me ty, du me dal
Kohtë e fundit jam shumë keq, jam shum keq
Pa ty zemer jam shumë keq 2x

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na,
Vjen te na, te na, te na,
Se dashni pa ty nuk ja, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka

Ah, you hear me
Mr. Super Sako
Soup tank coups in Morocco
Why we keep it gangsta I move like a vakko
I am the king you're the queen in my caso
Give you everything if I got to
Yeah, I know you love me like French toast
Pacific coast moving in the drop coast
You put your makeup on I gotta drive slow
I notice life I'm living left you heart broke
Also, blind over matter
I paid em no money
You all that matter
I messed up our hatchet
Let's sweet on a Saturday
Forget what they had to say
Ah, gave you my heart like an open door now
And all you left me with is your Chanel aroma
It's hell without you, I wish I cloned you
I'm contemplating whether if I should phone ya

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na,
Vjen te na, te na, te na,
Se dashni pa ty nuk ja, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka

Yeah
Then I was poor and now we touring Barcelona
Fly to vegas got a meeting with the owner
We could get the penthouse if you want to
I know the bullshit we've been through make us stronger
If I get down on one knee would you come back to me
Baby we should talk about starting a family
Actually, we can talk about the ring size
MGA, managee fight sitting ringside
Keep her all laid down she don't mess with Levi's
Thats how we do when you messin' with these guys
Uh, I mean me and myself and I
I mean me and my girl my stay fly, uh
First class Versace on her eyelid
Private jet, fly to cuban islands
And when i mess up I buy her diamonds, so

Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Ma e ëmbla vjen te na, vjen te na, te na, te na

N'club te na, te na, te na
Vjen te na, te na, te na
Se dashni pa ty nuk ka, jo nuk ka, nuk ka, nuk ka
Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet