A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Baby G - It's Me


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  85

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2018

2018-12-31T18:00:01

Music:

Alandy

Video Production:

MAX Production


Hello,yes,unfortunately I'm unavailable right now
I'm making money.

I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it,slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with

Cash,Cash Milano everywhere
Bash,Bash bi**hes everyday
Ice,Ice,icy everywhere
Shopping,shopping every everyday

When im around,
Juve nuk ju nihet zani
Para ftyres show me love,
mas shpine shani
Ti rrin me bi**ha,
un rri me bisha
I qojna gishtat,
Ikim na vazhdoni folni

uragan making money like a gangster
e kam stilin sun e blen as me miljona
e mas veti sikur ti me qika t'deshta
Qa po thu ske qa thu ti sje monster

2x
I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it,slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with

Fashion Nova, JD... and you know it
ma shum emra ntrup se kontakt telefonit
hostel everyday pussy money weed
international,
dills yes we win bi**h
when you see me sdu me dit hic ca menoni
pse me pas inatin se si une sun e boni
kejt i boj vet, i kam bo vet
ka mi bo krejt
ti mem nal as mos provoni

uragan making money like a gangster
e kam stilin sun e blen as me miljona
e mas veti sikur ti me qika t'deshta
Qa po thu ske qa thu ti sje monster

2x
I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it, slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with


Lyrics submited by Flaviooooe-Cards (2)

2019-01-10 19:30:19
Ti rrin me bi**ha
Unë rri me bisha
I qojna gishtat
Ikim na, vazhdoni folni
2019-01-02 20:32:50
Kur jam around
Juve nuk ju nihet zani
Para ftyrës show me love
E mas ftyrës shani

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019