TEKSTESHQIP

Bajram Dobra
Po Du Me T'pa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Du Me T'pa" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është përcjellë para publikut në prizmin vizual edhe me klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi MProduction. Videoklipi u publikua me datë 6 Prill 2019. Muzikën e këngës e kompozoi vetë këngëtari, tekstin e krijoi Gold AG, ndërsa arranzhimin e punoi Astrit Halimi.