Më mbaj mend (për 1 muaj)

Banda Butuesi - Good Luck (Diss Kobra) (Feat. Kacaki, Albboy, Doppio O & JKN)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Refreni
Kjo dashni, Ajo shoqni
E pat me kaq...
Kjo kang i sqaro gjanat,
Le ta myllim me qikaq...
E nëse ki diçka tjetër me than,
Ti hajde thuna...
Jem t'gatshëm ftyr për ftyr,
E plum për pluma...


Ky tekst u dërgua nga The Bloody AlboBanda Butuesi
Featuring: Doppio-O, Albboy, JKN & Kacaki
Publikimi: 24/09/2010


Banda Butuesi - Good Luck (Diss Kobra)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Good Luck (Diss Kobra)".
3. Video është e këngës "Good Luck (Diss Kobra)", por nuk këndohet nga Banda Butuesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Banda Butuesi:


Komente 0