TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
Me Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty" kënduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është sjellë në tregun e gjerë të muzikës në aspektin vizual edhe me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga BUG Production. Ky videoklip u publikua më 23 Qershor 2017. Kënga ka punuar si kompozitor Granit Spahiu, për fjalët e këngës u përkujdes Naim Qukiqi, ndërsa okestracioni është përshtatur nga Eroll Dogani & Naim Qukiqi.