Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beatrix Ramosaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  378
 • Vendlindja:
 • Groningen 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Beatrix Ramosaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes, Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Beatrix eshte mbesa tjetër e këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe motra e Argjentina Ramosaj. Ajo shprehet: "Tezja ime është frymëz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

30 🔥🔥

Mbesa e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Anxhelina Hadergjonaj

Motra e

Alban Ramosaj

Kushurira e

Argjentina Ramosaj

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Enca

Xhensila Myrtezaj

Arilena Ara

Kejsi Tola

Eni Koçi

Samanta Karavella

Greta Koçi

Elhaida Dani

Dhurata Ahmetaj

Ava Max

Tags: Beatrix Ramosaj, Trixa, Beatrix Kamerolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet