Bebe Rexha

Shkruhet Emri I Bebe Rexhës Në Klipin E Guetta E Minaj?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-05-2015]
"Hey Mama" ishte kënga e cila u lansua në mars të këtij viti dhe këndohet nga këngëtarët e mëdhenj si David Guetta, Nicky Minaj, Afrojack dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha.

E kësaj të fundit nuk i ishte shkruar emri në videoklipin e publikuar në youtube, ndërsa sot kanali zyrtar i David Guettas ka bërë ndryshime duke vënë edhe emrin e këngëtares shqiptare e cila këndon një pjesë të refrenit të kësaj kënge.

Bebe Rexha u bë e njohur në Amerikë pasi punoi hitiin "Monsters" kënduar nga Rihanna ft. Eminem, dhe më pas realizoi edhe një bashkpunim me Pit Bull i cili rrjedhi ilegalisht në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkruhet Emri I Bebe Rexhës Në Klipin E Guetta E Minaj?


Komente 0