Bebe Rexha

Bebe Rexha, Koncert Madhështor Në Kaliforni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-08-2015]
Këngëtarja Bebe Rexha po vazhdon suksesin e saj si këngëtare ndërkombëtare dhe mesa duket çdi ditë e më shumë ky sukses i saj po shkon në rritje.

Ajo u bë e njohur fillimisht si kompozitorja e këngës së famshme "The Monsters" nga Rihanna Ft. Eminem, e më pas bashkpunimi i këtij me David Guett-an bëri që ajo të njihet edhe si këngëtare.Ajo së fundmi ka mbajtur një koncert madhështor në Kaliforni ku publiku ka mbetur i shtangur dhe është "ndezur" kur ajo ka filluar të këndojë këngën "Hey Mama" të cilën e ka në bashkpunim me David Guetta & Nicki Minaj.

Më pas ajo ka vazhduar të këndoj edhe këngët e saj të tjera single si "I can't stop drinking about you" etj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Bebe Rexha, Koncert Madhështor Në Kaliforni


Komente 0