Bebe Rexha

“Godet” Këngëtarja Shqiptare Në Amerikë, Tregon Me Kë Shkon Në Krevat

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-09-2015]
Këngëtarja Bebe Rexha ka fiolluar të ketë shumë sukses në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Nëse deri para pak ditësh ajo është përfolur në media për zërin e saj të veçantë tek kënga "Hey Mama", ajo tashmë ka arritur që tek tuk të flitet edhe paksa për jetën e saj private, duke qenë se edhe ajo jep material kogja shumë.

Në një nga fotot e postuara së fundmi në Instagram Bebe ka befasuar me gjuhën e përdorur sipër në mbishkrimin e fotos. Ajo ka postuar një foto me një djalë, ku në mbishkrim ka shkruar: "I fu*k with this dude", duke bërë kështu që të gjithë të aludojnë nëse djaloshi në foto është i dashuri i saj.

Megjithatë sido që të jetë, kjo shprehje dhe ky postim jep figurë të keqe për Beben, pasi gjuha vulgare ka dëmtuar gati çdo personazh publik tek një pjesë e mirë e fansave.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

“Godet” Këngëtarja Shqiptare Në Amerikë, Tregon Me Kë Shkon Në Krevat


Komente 0