Bebe Rexha

Bebe Rexha Nxjerrë Gjoksin Dhe Gjuhën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-12-2015]
Këngëtarja Bebe Rexha ka postuar sot një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet me një ndryshim të ri në look. Ajo i ka lyer flokët e saj në të bardha ndërkohë që gjithashtu në foto kishte bërë edhe një makiazh shumë interesant.

Ajo kishte vënë një grim shumë të rëndë në fytyrë, më pas ka nxjerrë gjuhën jasht duke provokuar kështu të gjithë ndjekësit e saj!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Bebe Rexha Nxjerrë Gjoksin Dhe Gjuhën


Komente 0