Bebe Rexha

Bebe Rexha Provokon Me Barku E ‘sheshtë’ Nga Shtrati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-12-2015]
Këngëtarja Bebe Rexha po del të jetë mjaft e njohur në Amerikë dhe kjo jo e gjitha falë talentit që ka në muzikë.

Nëpër lajmet showbiz shpesh herë na ka rënë rasti të shohim tituj të ndryshëm ku Bebja shpesh herë është kritikuar për paraqitjet e saj jo të denja në rrjetet sociale dhe shpesh herë provokative.

Së fundmi Bebja ka publikuar një foto ku shihet në shtrat duke provokuar me barkun e saj të cilin ek ishte nxjerrë jasht. (B.A/Teksteshqip.Com)

Bebe Rexha Provokon Me Barku E ‘sheshtë’ Nga Shtrati


Komente 0