Bebe Rexha

Edhe Bebe Rexha I Thotë “Po” Era Istefit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-02-2016]
Këngëtarja Bebe Rexha asnjëherë nuk ka shprehur simpatinë për ndonjërin nga artistët shqiptarë, megjithatë kësaj here ajo ka ndryshuar mëndje.

Bebe Rexha i ka bërë "Follow" këngëtares shqiptare Era Istrefi në Instagram, kjo pas dëgjimit të hitit të saj "BonBon" dhe dëshirës për të depërtuar në tregun amerikan.

Me këtë rast ajo sikur i ka thënë "Po" Erës në tregun e huaj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Edhe Bebe Rexha I Thotë “Po” Era Istefit


Komente 1