Bebe Rexha

2 Fjalë Për Klipin E Ri “No Broken Hearts” Nga Bebe Rexha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-04-2016]
Bebe Rexha ka publikuar klipin e këngës më të re “No Broken Hearts”. Singli këngëtares shqiptare u publikua javë më parë, derisa klipi i saj u publikua sot.“No Broken Hearts” është bashkëpunim i Bebes me reperen e famshme amerikane Nicki Minaj.Kënga u lansua zyrtarisht në platformën “iTunes”, por ajo menjëherë ka rrjedhur online edhe në uebfaqen e njohur për video “YouTube”.Kënga e fundit e Rexhës është “Me, Myself & I” në bashkëpunim me G-Eazy. Ky është bashkëpunimi i dytë i Rexhës me Nicki Minaj pas “Hey Mamma”.
 (Express)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “No Broken Hearts” Nga Bebe Rexha

  Bebe Rexha - No Broken Hearts (Feat.Nicki Minaj) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0