Bebe Rexha

Bebe Rexha I Tregon Fansave Emrin E Saj Të Vërtetë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-04-2014]
Pas shumë kërkesave të adhuruesve, këngëtarja ka zbuluar edhe emrin e saj të vërtetë. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha, e cila ka zbuluar se në të vërtetë quhet Bleta. Madje, ajo ka treguar se emrin ia kanë vendos prindërit e saj, ndërsa adhuruesve amerikan u ka shpjeguar se çfarë domethënie ka emri “Bleta”.“My parents named me bumble bee. (Prindërit e mi më emëruan Bletë)”, ka shkruar në profilin e saj zyrtar të rrjetit social “Instagram” Bebe, ku u ka ilustruar përkthimin e emrit me anë të “Google.translate”. Ndërsa kjo nga ana e fansave u prit shumë mirë, ku njëri ndër ta ishte “Jo vetëm që je emëruar bletë. Por je bërë shumë produktive. Krenar për arritjet tuaja dhe uroj që të bëhesh një emër i madh në muzikë”, ka shkruar një nga adhuruesit e këngëtares, e cila karrierën e saj po e ndërton kryesisht në tregun amerikan.


Bebe Rexha I Tregon Fansave Emrin E Saj Të Vërtetë


Komente 0