Bebe Rexha

Publikohet Ilegalisht Kënga E Bebe Rexhës Me Pitbull

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2014]
Bashkëpunimi i këngëtarit të njohur Pitbull me këngëtaren dhe kompozitoren Bebe Rexha, “This is not e drill” ka rrjedhur në internet, derisa producentët e kësaj kënge ende nuk kanë reaguar për të.

Albumi i Pitbull “Globalization” zyrtarisht pritet që të del në vitin e ardhshëm, por një person me nofkën DamnLeaks tashmë ka postuar disa këngë të këtij albumi në you-tube.com dhe ato ende nuk janë hequr. Përndryshe, adhuruesit e muzikës mund ta dëgjojnë bashkëpunimin e këngëtares shqiptare Bebe Rexha me njërin prej njerëzve më të famshëm për muzikën elektronike Pitbull.
 (Indeksonline)

Publikohet Ilegalisht Kënga E Bebe Rexhës Me Pitbull


Komente 0