Bebe Rexha

Bebe Rexha Me Mbi 20 Milion Klikime

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-03-2015]
Këngëtarja shqiptare, në Shtetet e Bashkuara - Bebe Rexha, nëpërmjet rrjetit social facebook ka njoftuar se ka lansuar dhe videoklipin më të fundit, atë të këngës me titull “I’m gonna show you crazy”."

Kënga, është lëshuar në iTunes. E deri tani sipas "regjistruesit" automatik në internet, kjo këngë është klikuar nga më se 20 milionë herë në websitin Spotify - iTunes.

Ky projekt është llojit të kënduar singël i dytë i këngëtares, pas baladës “I can’t stop drinking about you’

Emri i shqiptares në Shtetet e Bashkuara, që po bën bujë të madhe në botën e muzikës , mbas artistes me famë botërore Rita Orës nga Kosova, duket sikur është një tjetrë talent edhe ky shqiptare, por nga Dibra e Madhe, e cila deri tani ka “përmbytur’ shtypin amerikan, dhe rrjete sociale , Facebook, Twitter, Youtube etj.
 (Indeksonline)

Bebe Rexha Me Mbi 20 Milion Klikime


Komente 0