Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Demiri - Loti Lotin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte le të thehet gota
Ah për ne e di krejt bota
Njëmijë copë zemra le t'bahet
Prej teje kur ndahet

Krejt çka pata ishe ti
Për mu s'ka tjetër dashni
Ti po shkon krejt pa arsye
Po gabon VEÇ DIJE

Ref:
LOTI LOTIN NUK MA PRITI
KUR TRADHTIA MË GODITI
NUK E PRITA KURR NË JETË
ÇFARE JE ZEMRA SE DITI

E pamundur eshte per mua
Tjeterkujt me i than të dua
E tash po më vret vetmia
Më mungon dashnia

Bridge:
Krejt çka pata ishe ti...

+ ref


Ky tekst u dërgua nga LinaBerat Demiri
Publikimi: 04/08/2022
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: A Films
Incizuar & Masterizuar: Prosound Recording Studio
Editing: Time PicturesBerat Demiri - Loti Lotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Lotin".
3. Video është e këngës "Loti Lotin", por nuk këndohet nga Berat Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berat Demiri:


Komente 0