Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Bertan Asllani - Fukara Pa Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Boys"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1
Je e bukur per sefa
kam kerkuar por si ti ska
ah qapkene po me ban me qa
ti kerkon tretmane shum
por fukara kam qellu une
krejt qka pata, pas ty i kam humb

Ref: 2x
Per ty dhash flori
dukat deri ngji
hajde merrma shpirtin tim
fukara pa dashuri

Ti per mua se ke dert
sdegjon zemren kur per ty flet
vetem qesh e qeshesh me lezet
e une i shkreti po vuaj
as te marr fryme pa ty spo muj
ah qapkene luaj vetem luaj

Ref: 6x
Per ty dhash flori
dukat deri ngji
hajde merrma shpirtin tim
fukara pa dashuri


Ky tekst u dërgua nga Arta   eliesa
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet