Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bertan Asllani - Po-jo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po-jo".
3. Video është e këngës "Po-jo", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Po-jo  (Feat. Big Mama)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika & Orkestrimi:

Bertan Asllani

Këngë e albumit:

"Hit Selection"

Këngë e albumit:

"Besa Besë"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Mama

08/09/2008

2008-09-08T00:20:58+00:00BIG MAMA:
fare nuk u akorduam
andaj edhe nuk na zgjati
sa shume ne te dy gabuam
humbem ne fitoj inati

BERTANI:
ti doje trajtese luksoze
e kushte qe si ka askush
e me shume ishe nervoze
shume kerkoje ti o rrush
-sa gabim
BIG MAMA:ti o shpirti im
BERTANI:nuk ka kthim
BIG MAMA:e as ledhatim

ref:BIG MAMA&BERTANI:

tani a je vetem a nje tjeter ke
trego trego e mos ngurro trego trego
ti ploteson deshirat tua thuaj po a jo
po-jo dhe me shume a te do
se une me trego

BERTANI:sot kur rruget tona nderruan me trego a je e lumtur
une nuk munda por aj tjetri a ta ben jeten me te bukur

BIG MAMA:une doja trajtese luksoze
kushte ce si ka askush
e me shume isha nervoze
nuk ofroje gje o rrush

BERTANI:sa gabim
BIG MAMA:ti o shpirti im
BERTANI:nuk ka kthim
BIG MAMA:e as ledhatim

ref:(3x)


Ky tekst u dërgua nga Mira   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet