Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku ‘qan’, Bën Thirrje Të Pajtohen Bleona Dhe Ivo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[25-09-2015]
Njëri ndër aktorët më të kërkuar dhe më të dashur të televizioneve shqiptare, humoristi Bes Kallaku, ka xhiruar veten duke bërë një ‘lutje’ që skandali dhe sharjet mes Bleona Qeretit dhe Ivo Tiços të marr fund.

Ai i bën thirrje Blendi Fevziut që t’i ftojë në emision dy vajzat e t’i pajtojë. Kallaku në video është shfaqur shumë i mërzitur dhe bën sikur qan me këtë rast nuk kanë munguar as reagimet e shumë fansave të cilët nuk janë përmbajtur së qeshuri.
 (Indeksonline)Komente 0