Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aktori Bes Kallaku E Feston Ditëlindjen Me Fëmijët Jetim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[20-11-2015]
Aktori & këngëtari Bes Kallaku sot ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të dhe ndryshe nga të tjerët siç e festojnë këtë vit jubilar, ai kishte vendosur ta festonte në një vedn tepër të veçantë.

Besi & Xhensila kanë vizituar jetimoren e fëmijeve në Tiranë dhe kanë vendosur që ditëlindjen e Besit ta festojnë së bashku.

Ata kanë ngrënë ushqime dhe tortë si dhe kanë këmbyer mjaft foto së bashku të cilat i kanë postuar në rrjetet e tyre sociale në Instagram.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0