A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bes Kallaku - Skifterat  (Feat. Rati)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  144

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2014

2014-10-09T20:27:53

Featuring

Rati

Muzika:

Marenglen Boja

Teksti:

Endrit Mumajesi


REF.:
Jam neru sot se kan ardh skifterat skifterat
Hidhet vallja hidhet parja me skifterat
Berluskoni pershendet skifterat skifterat
Tfunit nshkoll e tparet n'jete skifterat skifterat

Besi:
Jan mledh skifterat per respekt tnjonit
kan ardh per qok ke shpeja Berluskonit
Maqina Gatuzos te ura Milotit
Gjinset i kam, t'Franqesko Totit
Mzu policia ktu ne milano
Per chiesa di Laqi sono Italiano
sha me bo mer cuna, na gjeti belaja
lekt qi bojm anej, i lem ke tallavaja
Qef kena femnat kur bojn si seksi
Sa boni ju tgjitha mu mka bo rolexi.
Noizy jam o 1-sha Noizy jam o bisha
Ai qe osh skifter ta dish se i lun tgjitha

REF. Rati:
Jam neru sot se kan ardh skifterat skifterat /
Hidhet vallja hidhet parja me skifterat /
Berluskoni pershendet skifterat skifterat /
Tfunit nshkoll e tparet n'jete skifterat skifterat /

Besi:
Hyna ka ballkoni nuk hyna ka porta
Mu ke dhoma gjumit jasha kasaforta
U cu i zoti shpis o mio Dio
Dormi mio caro perche sono io
ktu policia ktu ne milano
Per chieza di Laqi sono Italiano
sha me bo mer cuna, na gjeti belaja
lekt qi bojm anej, i lejm ke tallavaja
Qef kena femnat kur bojn si seksi
Sa boni ju tgjitha mu mka bo rolexi.
Noizy jam o 1-sha Noizy jam o bisha
Ai qe osh skifter ta dish se lun tgjitha

REF. Rati:
Jam neru sot se kan ardh skifterat skifterat
Hidhet vallja hidhet parja me skifterat
Berluskoni pershendet skifterat skifterat
Tfunit nshkoll e tparet n'jete skifterat skifterat

Ngjiten lart sa lart, punojn,
zbresin posht me canta plot

Qysh nizet qikjo are?


Ky tekst u dërgua nga  Br3AcKeR
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019