A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  50

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2018

2018-06-15T11:00:00

Më Shumë Nga

Ermal Fejzullahu

Teksti:

Bes Kallaku

Muzika & Teksti:

Edlir Begolli


[ERMAL FEJZULLAHU:]
E pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj
Se sonte jena high,jena high,jena high
Pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj
Sonte jena zjarr...

[BES KALLAKU:]
Çere bo mer daj, çere çere bo mer daj
Shishen n'dore e maj o po shishen n'dore e maj
Sonte do ta thaj o po sonte do ta thaj
Ene nonen do t'ja kaj o po nonen do t'ja kaj
Jare o Jare rri rri ti, baci me dajen tu pi raki
Fluturo fluturo flutu fluturo
Rrotullo rrotullo rrotu rrotullo

[ERMAL FEJZULLAHU:]
Sonte je je jena zjarr
Se sonte je je jena zjarr
Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high jena high jena high
E pije ti me mu ti me mu ti me mu
Se sonte jena dru jena dru jena dru
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena zjarr...

[BES KALLAKU:]
Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Ja ja ja was ist los was ist das
Ja ja ja was ist los was ist das
Vaj vaj vaj neve jeta na shko vaj
Çere bo me çere bo me çere bo mer daj
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake

[ERMAL FEJZULLAHU:]
Sonte je je jena zjarr
Se sonte je je jena zjarr
Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high jena high jena high
E pije ti me mu ti me mu ti me mu
Se sonte jena dru jena dru jena dru
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high high high
Pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Sonte jena zjarr...


Ky tekst u dërgua nga Arber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019