Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku - KTG Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Yea,katunari gengsta,i back,he
o kthe hip hopi me mjete t'ronda.

Shyqyr u kthy hip hopi plak aman se desh marova,per me u kthy or plak qaty ku e fillova katunari gengsta ose i pari i pareve un jam eminemi i t'gjithe katunarve.

Paska ulje cmimesh me ble rrjete klikimesh biznesi muzikor u bo si treg fruta perimesh po rreni aq shume sa edhe vete i hani e shihni si bisnes edhe kur ju njoni tjetrin shani.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qater kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.

Kush vjen ne qytet ene moh origjinen
ta thu me gjith zemer ah nona kinen,hapa dollapa jam hipa per mrapa un jam loku un jam loku un nuk jam mathe**facka*

Ka do cojme te rujm traditen e katnarit investojme ne buqesi ne fijat e barit i kam mare gjith fisi jena bo si banda i bojm serat si n'katun me e rrit me llampa.

Ship e shif ca jena un nuk jam i vetem por jam me 40 krena nuk dina me fol rrena do deten apo treten me ta thon te verteten sa fansa ka ija ime ti si bo gjith jeten.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tasg i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qater kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.

Vetem by*th e ci**a neper klipa more burra sa ke ti dy femra mu mi ka vetem murra,ti punon klering kurse ne me kesh kesh,mos luj me katunin dhe maje vath ne vesh vesh.

Vrap hape storyn e ke vidio nga katuni se k'to qe hapen by**thsh na kan ardh ne maje e hunit bona llogari por llogaria nuk me del pse eshte i mire katuni ti po rrishe ne surrel ne jena shumic si kjo rona e detit vetem vota jone siguron pushtetin.

Kshu ka qen e kshu do jete si sot edhe dje as ni miting nuk mund ta bej po nuk erdhem ne,ky eshte disi me i forte per ata qe vetem llapin hajde boje ca bojm ne dhe mos na cani tra**in.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.


Ky tekst u dërgua nga Gleri ThanasiBes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/07/2020
Muzika: Mixey & Apollo
Teksti: Bes Kallaku
Produksioni: Mixey


Bes Kallaku - KTG
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "KTG".
3. Video është e këngës "KTG", por nuk këndohet nga Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0