Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Për Ditët Që Janë Veç Kujtim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Po ngre një gotë në qiell këtë natë
dhe për ty një lutje kam
të pimë një gotë me dashuri
për ditë që po vijnë do t’vijnë

Ref:
Për ditët që janë veç kujtim
dhe ditët që do t’vijnë
të ngremë një gotë me dashuri
për ditët që do t’vijnë

Në dorën time ngrohtë po ndjej
dorën tënde që më mban
Dhe bashkë të dy të presim sot
një tjetër vit që vjen

Ref:
Për ditët që janë veç kujtim
dhe ditët që po vijnë
të ngremë një gotë me dashuri
për ditët që po vijnë

Gëzuar dhe një vit të mbarë
plot me shpresë dashuri
Gëzuar dhe një vit të mbarë/ të Ri
plot me shpresë (e) dashuri

Ref:
Për ditët që janë veç kujtim
dhe ditët që do t’vijnë
të ngremë një gotë me dashuri
për ditët që do t’vijnë


Ky tekst u dërgua nga RexhinaBesa Kokëdhima
Publikimi: 25/12/2014
Teksti: Alex Seitaj
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Darko Dimitrov


Besa - Për Ditët Që Janë Veç Kujtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ditët Që Janë Veç Kujtim".
3. Video është e këngës "Për Ditët Që Janë Veç Kujtim", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0