Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Krishtlindje Të Bardha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Sa dua që të zbardhë bora
Mëndafsh që zemrat i mbulon
kur dhe pemët heshtur nisin
midis tyre pëshpërisin
fjalë që vetëm fëmijët I kuptojnë
sa dua që të zbardhë bora
në çdo urim dhe kartolinë
dashuri, dashuri, dashuri të ketë në këtë botë
dhe krishtlindje të bardha si sot

sa dua që të zbardhë bora
në çdo urim dhe kartolinë
dashuri të ketë në këtë botë
dhe krishtlindje të bardha si sot.
Besa Kokëdhima
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2014
Teksti: Alex Seitaj
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Pro Video


Besa - Krishtlindje Të Bardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krishtlindje Të Bardha".
3. Video është e këngës "Krishtlindje Të Bardha", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0