TEKSTESHQIP

Besa & Produkt 28
Më Beso
Lyrics

Besa:
Se un shpirtin ta fal, zemren ta jap
Se vetem ti e meriton
Te puth vetem ty
Te ndjej vetem ty me beso

Se kur jam prap me ty
Dita ime ka kuptim
Ti ke frik te humbohesh perseri
Besom i dashur, je vetem ti

Produkt 28
Un te kerkoja vetem ty
Por kam frik tet shoh ne sy, zemer
Dua vetem ty tet kem prane
Te dua, jo jo nuk kam faj

Chorus 2x (Besa)
Se un shpirtin te fal
Zemren ta jap
Se vetem ti e meriton
Te puth vetem ty
Te ndjej vetem ty me beso

Produkt 28
Fjal, fjal gjithmon me fal
Sa shum gabon dhe prap te fal
Ti me genjen mua, i yti jam
Ti mendon vetem per vete por faj nuk kam
Kush je ti qe vazhdon te luash
Sdo ta kuptosh vetem do vuash
Ti duhet ta harrosh, duhet te jetosh
Se un s'mund te pres deri sa ti te ndrryshosh

Degjo miku im kam nje histori
Dhe du ata tregoj ne verzion te ri
Femra duhet prekur me delikates
Ti thush un te dua per ty vdes
Mos u bej konfuz
Vetem dy kerkesa sex edhe paran
Prandaj mendo se do jesh me fat
Jeto me shum e kupto me pak

Chorus 2x

Produkt 28
Prap do te flas se dua te degjoj
Se dua te theksoj se duhet te ndrryshosh

Ti thua ta harroj, por s'dua te ndrryshoj
Te gjitha femrat isoj do ti trajtoj
Se ato jan kristat qe kerkojn deshira
Une shume do te njoh
Do fitoj me e mira

Vazhdo me tipin tend
Dhe ta kesh ndermend
Une thjesht sa ta shpjegova
Dhe une nuk te vi nga mbrapa

Une zemren e jap, shpirtin e fal
Por duhet te mesoj si te flas me pare

Jan qenje komplekse e kerkohen pretekste
Po duhet te zbulosh te fshehtat unitekste
Bohu intrigant, ndoshta interesant
Sillu doshuant e vertet elegant

Un jam dashuri, besim ne zemer
Por nuk me kupton,do ta kuptoj nje tjeter femer

Chorus?..(Besa)

DËRGOI:
INFO
Muzikën dhe okestracionin e përgatiti Flori Mumajesi.