A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj - Imagjino


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  39

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2013

2013-09-22T17:03:21

Më Shumë Nga

Shkodran Tolaj

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Avni Qahili

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013


Hej atje ku do të jetoj me ty
Do të jetë një planet i ri për ne të dy
Larg nga kjo botë me plot hipokrizi e kureshtarë
Ku liria nuk është vetëm fjalë
Ëndrra le t’jetë realitet
Të jetojmë në një tjetër planet
Në një kasolle apo kështjellë
Me diell.

Imagjino
Sa ideale do të ishte kjo
Planet për ne, tepër I veccantë
Parajsa jonë, garant.
Hej, me emrin tënd ccdo gjë t’filloj
Në ccdo skaj parajse ty të shikoj
Ti të jesh buka, uji, natë dhe mëngjes
O, ti gjithccka të jesh.
Ëndrra le t’jetë realitet
Të jetojmë në një tjetër planet
Në një kasolle apo kështjellë
Me diell.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019