Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Shateli - Te Dua, Por Nuk Di

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua, Por Nuk Di".
3. Video është e këngës "Te Dua, Por Nuk Di", por nuk këndohet nga Besnik Shateli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Shateli - Te Dua, Por Nuk Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Hitet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Mezi pres un syte ti hap
si per dy fjale
c'do gje ta fale
ndoshta une kam bere shum premtime
te dua sa dhe jeten time
ti me fal dhe pse te lendova
kjo eshte nje lutje ta dergova
doja un nje tjeter te kem
jo pa ty smund te jem

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj

Mezi pres un syte ti hap
si per dy fjale
c'do gje ta fale
ndoshta une kam bere shume premtime
te dua sa dhe jeten time
te kam prane sa larg un jam
ti veshtron dhe s'po me fale
un po vuaj dashurine time
edhe kete here per shume gabime

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj

Ah te dua por nuk di [ref x2]
atehere e kuptoj
se sa te dua kur gaboj
ah te dua por nuk di
as te dashuroj
dhe nje here me fal ta provoj


Ky tekst u dërgua nga Ton Peci
Më Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet