Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bexhet Jagodini - Dola Nje Kohe Mramni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Nje Kohe Mramni".
3. Video është e këngës "Dola Nje Kohe Mramni", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bexhet Jagodini - Dola Nje Kohe Mramni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/04/2013

2013-04-13T13:31:15+00:00Dola nji kohe mromni
ke nuk fry morroni
rrejn dy gjem te rije-amon
ner nji hije moni
II
ner nji hije moni
jon ul e po rrejne
vajza u bi per koni- amon
si cellon me syje
III
ne keto floket e vashes
nuk i merr shameja
fryniu era e malit -amon
i murr ment e meja
IV
ne keto floket e vashes
si teste fisheke
meja shtru jaronit-amon
ma mejr se dysheke
V
ne keto floket e vashes
te xhyme erxhone
me jashtru jaronit- amon
ma mir se jargone


Ky tekst u dërgua nga Bexhet Jagodini
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet