Më mbaj mend (për 1 muaj)

“Dashuri” E Veçantë Midis Dhuratës Dhe Big Mamës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[15-09-2015]
Këngëtaren e njohur Big Mama na ka rënë rastin që ta shohim disa herë në intervista eksa i parashtruhet pyetja se cila nga këngëtaret e reja ajo e ka më shumë për zemër, Big Mama gjithmonë përgjigjjej "Dhurata Dora".

Si duket energjia dhe këngët ritmike të Dorës e bëjnë Bigin që ajo ti pëlqejë jasht mase asaj.

Edhe pse shumë këngëtarë të tjerë që kanë vite në skenë nuk i mbështesin talentët e rinj, madje shpesh herë ata ua kanë frikën atyre, por Big Mama është ndryshe!

Ajo i mbështet të rinjtë dhe këtë e dëshmon edhe fakti se ka realizuar 2 duete me talentin e ri Gason.

Së fundmi Big Mama ka postuar në llogarinë e saj në "Facebook" një foto ku shihet duke u përqafuar bashk me Shurata Dorën, madje si për shaka në mbishkrimin e fotos Big Mama e ka quajtur Dhuratën "kunatë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0