Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Bimbimma, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Qe Pse Jom I çart”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-12-2012]
Reperi nga Prishtina, Bim Bimma, ka befasuar me një projekt të ri – është videoklipi dhe kënga e tij e re "Qe pse jom i çart".
Kënga është me tekst të vet reperit, emri i vërtetë i të cilit është Burim Kursani, ndërsa videoklipin e ka realizuar vet reperi me regji dhe produksion të tij.

Ajo që vërehet në këtë këngë është fakti pos që është një 'remake' i këngës nga Mims, "This Is Why I'm Hot", është dhe një ndryshim i madh me të cilin shfaqet reperi – shumë femra, tekst dhe këngë që anojnë kah komercialja, gjë për të cilën nuk njihet Bimma.

Sidoqoftë, për të vlerësuar këngën e re të njeriut që është master në psikologji, shikoni edhe vet videoklipin më poshtë...
 (Telegrafi)

      BimBimma - Qe Pse Jom I Çart [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet