Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bimbimma Ende Shkruan Tekste Ne Fletore

Nuk ka akoma asnjë votë

[18-11-2014]
Reperi e pjesëtari i grupit Nr, ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Instagram.

Në këtë ditë me shi siç duket ai ka vendosur ti përshkushtohet asaj që e bënë më së miri, shkrimit të teksteve.

Në fotografinë e postuar, shihet fletorja e cila duket e mbushur me shkronja, gjithashtu ai është në studion që përkatësisht e ka çdo ditë të lume në apartamentin e tij, raporton Indeksonline.

Mbishkrimi i kësaj fotografie tregon se ai po punon shumë, për diçka të re dhe efektive, “Still with a pen and papper! On some heavy shit! #oldskooltothefullest”, “Hala me një kimik dhe një letër! Në shkrime të rënda! #Shkollaevjetërnëmaks”.
 (Indeksonline)Komente 0