Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Janari” Nga Blasta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-02-2015]
Ndonëse kemi hyrë në muajin shkurt reperi Blasta si duket mendjen ende e mban tek janari, pasi edhe ka publikuar këngën e tij më të re me titull "Janari".

Pas suksesit të këngës "Diçka më shumë" në duet me Adelina Berisha, Blasta ka vendosur të vijë me një tjetër projekt muzikor e q1% pritet të jet1% mjaft i suksesshëm.

Teksti i këngës dhe vija melodike janë shkruar nga vetë reperi, ndërsa inçizimi dhe masteringu janë b1%rë në studion e "Bini Records" në Gjilan.

Videoklipi është xhiruar në Brezovicë dhe është punuar nga BUG Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Blasta - Janari [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet