A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blasta - Kesh


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  37

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/10/2016

2016-10-29T16:00:05

Music:

Alandy

Music & Lyrics:

Blasta

Video Production:

MAX Production


Ajo nuk do pare, ajo nuk do pare
Ajo nuk do pare, ajo nuk do pare

(x2)
Ajo nuk do pare, veq do mir mu ni
Ajo nuk do lek, nese nuk je zotni
Kudo qe shkon ajo i ka krejt free
Çanten e ka prada, gucci gucci, loui V

Dalim bojna xhiro me kerr temin
Xhamat çelë i majna me dridh venin
Nata osht e jona zgedhe venin
S'du me ni per tjeter sen

Man ajo o so hot s'munesh ti me pa gjithkun
Femen ma sexy zor qe ke pa najher najkun
S'munesh me kap s'munesh me nal veq me pa n'foto mun
E ki neper Lausanne, Paris, Dubai e Cancun

Gucci prada, gucci gucci prada
Krejt qka sheh o bling ty nuk t'vjen as radha
Gucci prada, gucci gucci prada
Se qa i thojn nuk i intereson nada

Ajo nuk do pare, ajo nuk do pare
Ajo nuk do pare, ajo nuk do pare

(x2)
Ajo nuk do pare, veq do mir mu ni
Ajo nuk do lek, nese nuk je zotni
Kudo qe shkon ajo i ka krejt free
Çanten e ka prada, gucci gucci, loui V

Gucci prada, gucci gucci prada
Krejt qka sheh o bling ty nuk t'vjen as radha
Gucci prada, gucci gucci prada
Se qa i thojn nuk i intereson nada

N'Lausanne ajo bon drit si han
N'Paris bon veq luks e biznis
N'Dubai neper lambo alright
N'Cancun veq tekila edhe gjum

Man ajo o so hot s'munesh ti me pa gjithkun
Femen ma sexy zor qe ke pa najher najkun
S'munesh me kap s'munesh me nal veq me pa nfoto mun
E ki neper Lausanne, Paris, Dubai e Cancun

Ajo nuk do pare ajo nuk do pare
Ajo nuk do pare ajo nuk do pare
Uuu ajo o so hot

(x2)
Ajo nuk do pare, veq do mir mu ni
Ajo nuk do lek, nese nuk je zotni
Kudo qe shkon ajo i ka krejt free
Çanten e ka prada, gucci gucci, loui V


Lyrics submited by Albesa Zekaj   imbebe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019