TEKSTESHQIP

Blasta
Zanin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zanin" kënduar nga Blasta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, ky produkt muzikor u prezantua tek audienca e gjerë i përpunuar mjaft këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili është krijuar nga Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 14 Mars 2023. Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti, ndërsa për produksionin u përkujdes Apollo.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200