Audio

Bledi Milioneri - Per Disa Miliona  (Feat. Crazy Girl & I Panjouri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2012

2012-03-04T14:11:16

Featuring

Crazy Girl

Featuring

I PanjohuriKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Disa Miliona" kënduar nga Bledi Milioneri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bledi Milioneri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bledi Milioneri: