A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - Pyes Te Dashurit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Ik Meso Si Dashurohet"


Kur keni rene ne dashuri
Valle keni fjetur menjehere
A ju ka ikur si me magji
Deshire e gjumit te pavlere

Dhe keni pritur neper nete
Tju dale ne enderr ai potret
E keni puthur embelsisht
Si me peralla dashurish

Keni vrapuar si te mare
ne telefonin me te pare
dhe pa marre fryme gjithe pervelim
I kenu thene : je shpirti im

Me mijra njerez i kam pyetur
Perse te le malli pa gjume
Miljona net ikin pa fjetur
A ju ka ndodhur si tek une

Te gjithe kane ngritur te dyja supet
Dhe kane buzeqeshur djallezisht
E kam kuptuar se gjumi humbet
Kur zemrat duhen sinqerisht


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019