A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - S'je I Pari Qe Po Vuan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Këngë e albumit:

"Ik Meso Si Dashurohet"


Me dy puthje qe dhurova
Vehten tende ti genjen
Ate nate une vete te ftova
sot i dashur sme pelqen

Une e di se ti kujtove
Qe me ti do rri perjete
Po ate qe dje fitove
sot pa pritur e humbet

Ti me fton te vij ne mbremje
I shqetsuar ri e pret
Gjeje djalo gjeje ti rrugen tende
Se une timen e gjej vete

Ti mos rri i zemeruar
Mos e ndjej veten te mjere
Sje i pari qe po vuan
ka si ty dhe shume te tjere

Njeri qesh e tjetri qan
Fundin asnjeri se gjen
Ca na duan, ca i duam
Ca na lene, e ca i lame

Se gjithe ata qe provuan
Te luajne kete loje te vjeter
asnjehere nuk moren ke dashuruan
por perfunduan me nje tjeter

moren ate qe la nje tjeter


Ky tekst u dërgua nga Anonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019