Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Bleona - Haters  (Feat. Bes Kallaku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

08/03/2020

2020-03-08T07:19:29+00:00

Featuring

Bes Kallaku
[BLEONA:]
So you wake up in the morning
You instagram - to LaLa land
Is your every day that boring
You need to make up shit
To take a stand

You say you love the clothes I wear
My glam my hair my dog my flair, ok
Still you have something bad to say
Well here’s my take

Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’
Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’

Save your comments on the make ups
Or the break ups
Bitch I’ve been working hard to earn my fame
There’s so much more behind my story
And the glory, and my boobs that you claim are fake

You say you love the clothes I wear
My glam my hair my dog my flair, ok
Still you have something bad to say
Well here’s my take

Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’
Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’

[BES KALLAKU:]
Hey qafsha nonen
Hapa Instagramin ene jam tuj pa Bleonen, si mrekulli e 8...
Hhhhhhhiiiiii??
Ka shku ne mbremje Oscar ene paska dale pa breke?????
Ka shku ne Met Gala, ne ktu nuk kena uje u be 2 jave pa u la!!!!
Ta shaj ne instagram, se kto kshu e dun,
Se mos kam pune tjeter une gjith diten jam pa pune,
Heejj ftyren na e nxive -
Ne skena buke me honger kjo pushime ne Maldive!!!!

[BLEONA:]
Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’
Go and f**k yourself
If you’re gonna be hatin’

Kartolina (2)

14
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet