Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Balili - Dasma Jone (Feat. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

[Blerina]
I zoti shtepise
ne dasmen na ftoje
do Ta djeg I fare
per ju do kendojme 2×

[Ergysi]
Po kendon Kleandro
Se ç'ja kthen Ergysi
[Blerina]
Keta djemte nga jugu
Kengen po e mbysin


[Ergysi]
Kur Jam Merr Ti Kenges
Ndizet e Gjithe Skena

[Kleandro]
Blerina Balili
Vij Nga Tepelena


[Blerina]
Po Vjen Nga Berati
Qytet Me Tradita

[Ergysi]
Kengen e ke gati
kendo Ergys Hyka
2x

Kendo o Kleandro
Sot Te dundet Dasma

[Blerina]
Se me zerin tendë
Kendon Mallakastra


Dasma Jone E Bukur
Sa Pas Ka Lezete
Gjemojne kenge e valle
Bashke Me Klarinetë 2×


Ky tekst u dërgua nga Belorotono

Blerina Balili - Dasma Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jone".
3. Video është e këngës "Dasma Jone", por nuk këndohet nga Blerina Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Balili:


Komente 0