A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Blerina Braka - Mirupafshim Dashuri


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  115

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2017

2017-10-09T10:57:37

Participating in

Kënga Magjike 2017


Fytyra ime ne pasqyre me sheh
Me buzeqesh dhe ben sikur sme njeh
Koha kalon
Nuk jam me njesoj
Nje Pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk kam me dhimbje ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoi
Uuuuuu syte me nuk ti njoh
Uuuuuuu te doja, mos harro

Ref...
(Jo)
Jo nuk mund te jemi si me par
Jo nuk ka me dit ne kalendar
Nuk kam frik te mbetem vetem
Une skam frik te mbetem vetem
Jo tani per ty me nuk do qaj
Zot sa fort te doja, skisha faj
Ti ke frik te mbesh vetem
Ti ke frik te mbetesh vetem

Mirupafshim dashuri
Se te doja si femi
Koha kaloj
Nuk jam me njesoj
Nje pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk ka me dhimbje, ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoj

e-Cards (2)

2018-05-29 19:41:10
Jo nuk mund te jemi si me par
Jo nuk ka me dit ne kalendar
Nuk kam frik te mbetem vetem
Une skam frik te mbetem vetem
Jo tani per ty me nuk do qaj
Zot sa fort te doja, skisha faj
U krijua nga kinge 2018-04-14 10:42:29
Fytyra ime ne pasqyre me sheh
Me buzeqesh dhe ben sikur sme njeh
Koha kalon
Nuk jam me njesoj
Nje Pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk kam me dhimbje ska me lot ne sy

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019