Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Altari Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Gramoz Kozeli

Muzika & Teksti:

Blerina Braka

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

24/02/2020

2020-02-24T17:00:15+00:00Jemi ne sot,perpara zotit
U betuam Per dashuri
E di cfare?me ty nuk kam frike
Ndjej sıgurı dhe force nga dashuria.

Ma jep fjalen ti,thuam perseri
Gjithmone do jemi bashke,ne perjetesi
E lotet derdh,sot mos mi fshi
Gjithmone do jemi bashke,ne perjetes

Ref.:
Sot perqafuar,unazat ne duar
Perpara Zotit,ne kete dite te shenuar
Te bukur si kurre me pare,sot jemi ne altar
Dy trupa dridhen,dy zemra lidhen
Per mos tu ndar.

Eja me puth,le te na shohin
E me ne fund dashurin tone ta njohin
Rruge e gjate,plot kujtime
Se dhenderr je sot ti,ne dasmen time

Ref.:
Sot perqafuar,unazat ne duar
Perpara Zotit,ne kete dite te shenuar
Te bukur si kurre me pare,sot jemi ne altar
Dy trupa dridhen,dy zemra lidhen
Per mos tu ndar.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet