TEKSTESHQIP

Blerina Braka
Magnet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Magnet" kënduar nga Blerina Braka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, projekti paraqitet tek audienca e gjerë i punuar nga ana vizuale edhe me videoklip, video produksionin e të cilit e krijoi Chill Pro. Videoklipi u publikua me datë 20 Tetor 2021. Kënga mbart vargjet e shkruara nga Gramoz Kozeli, ndërsa për arranzhimin dhe për produksionin audio punoi Don Production.