Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blerina Matraku - Nese Behem Yll

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Behem Yll".
3. Video është e këngës "Nese Behem Yll", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blerina Matraku - Nese Behem Yll  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Komente

Asnjë Koment

26/03/2009

2009-03-25T23:04:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Behem Yll" kënduar nga Blerina Matraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerina Matraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blerina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A mendoj mendoj per ty
ti je largu me lot ne sy
as vet se di pse e kuptoj
at qast kur the kurr ste harroj

te kerkoj ne enderrime por ste gjej
kerkoj buzet aromen tende por si ndjej
nuk e di a esht gabim apo faj
qe vazhdoj per se gjalli te te qaj

por tani e di qe nuk vjen
ndoshta ti me ke harru
dikur ti qaje tani qaj un
ndonese ngjitem lart lart ne qiell
behem yll a behem diell
mos me kerko se dot sme gjen...
ref 2 herMë Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet