Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Shalari - Zgjohem Nga Heshtja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

1.
Sa e trazuar eshte kjo bote
Por une nuk dua ta besoj
Dhimbjen sdua ta mbys me lot
Dhe po kendoj qe te harroj

2.
Merzine dua ta hedh tutje
Tutje ne nje rrugetim
Gezimin ta zgjoj me nje puthje
Dhe pak muzike per shpirtin tim
Kendoj, kendoj dhimbjen harroj

3.
Dua te tremb une vertmine me muzike
Ta tremb une heshtjen, dua
Nje dite shprese u ndez dhe u fik
Vec endrra mbeti tek mua

4.
Zgjohem nga heshtja perseri
Nje aventure te r ekrijoj
Nje ze ndjej ne pafgundesi
Eshte dashuria qe kerkoj
Muzika ime merr nje enderr
Dhe e sjell ketu tek ju
Merr nje pike lot nga syri i detit
Dhe endrra behet blu

5.
Dua ta kap une casatin
Dhe s’do ta le te shkoj
Sa tinguj jete, gjeta tek kenga
Gjithmone do te kendojNuk kemi video për këtë këngë.
Blerina Shalari - Zgjohem Nga Heshtja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjohem Nga Heshtja".
3. Video është e këngës "Zgjohem Nga Heshtja", por nuk këndohet nga Blerina Shalari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Shalari:


Komente 0