Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blero & Rovena Stefa - Mos Thuaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuaj".
3. Video është e këngës "Mos Thuaj", por nuk këndohet nga Blero & Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero & Rovena Stefa - Mos Thuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '06"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Rovena Stefa

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Rovena:
nuk dua ti qe tme kujtosh mua,
Kohen ton t'kaluar.
E di qe je permalluar,
le te jet nje kujtim i bukur.
un dhe ti jemi larguar,
E kjo mjafton per mua.
Pa ty kam mbijetuar,
shum plag mu kan sheruar.
Shum von per tu penduar,
Te lutem me kupto.

Ref 2x
Mos thuaj qe ti endrron,
mos thuaj qe ti beson.
Ne nje fillim te ri, Per ne te dy.

Blero:
Un e di zemer qe kom gabuar,
por nuk do t'thot qe ste dua.
Vetem ti je ne ket bot per mua,
e kuptoi un qe te kam lenduar.
Po tash un jam penduar.
Te dua vetem ty te dua.
Pa ty un jom munduar,
Por von ishte per mua.
Mos me le ti te vuaj,
eja prap te un.

Ref 2x
Mos me thuaj qe ti me don,
mos thuaj qe ti smendon
per nje fillim te ri, per ne te dy.

Ref 10x
Mos thuaj qe ti endrron,
mos thuaj qe ti beson.
Ne nje fillim te ri, Per ne te dy.


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet